لمینت

چرا تراز کردن کف قبل از نصب لمینت ها مهم است

6 ماه پیش
لمینت ها به دلیل آنکه به دلیل اینکه به کف یا دیوار متصل نمی شوند، flaot یا شناور خوانده می شوند. به همین دلیل کیفیت تراز کف در  نتیجه پایان کار بسیار موثر خواهد بود. در صورتی که سطح زیر کار تراز نباشد باعث جدا شدن و...

چرا باید قبل از نصب 48 ساعت صبر کنیم

7 ماه پیش
یکی دیگر از نکاتی که قبل نصب لمینت ها باید به آن توجه کنید، تغییراتی است که لمینت ها بر اثر تغییرات دما از خود نشان می دهند. در این مقاله سعی کردیم تا نکات مورد نیاز در این مورد را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا باید از فوم زیر کار استفاده کرد

7 ماه پیش
همه ما بعد از دیدن جایی که با سنگ، چوب یا هر محصول دیگر فرش شده باشد زیبایی آن را تحسین می کنیم. به این دلیل که برایمان قابل مشاهده است. اما در مورد زیر سازی چطور؟ اما باید بدانید زیرسازی به همان اندازه اهمیت دارد که...

لمینت ها کف پوش هایی با نصب آسان

7 ماه پیش
آماده اید تا یک راه رو یا اتاق را لمینت کنید و امیدوارید بتوانید این کار را خودتان انجام دهید تا پولتان را پس انداز کنید. با ما همراه باشید تا گام به گام شما را در نصب کف پوش های لمینت همراهی کنیم. فارغ از تجربه و...

لمینت ها روی چه سطوحی قابل نصب هستند

7 ماه پیش
یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از نصب لمینت باید در نظر داشته باشید سطحی است که قصد دارید لمینت را بر روی آن نصب کنید. در این مقاله به بررسی سطوح مختلف پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

لمینت مورد نیازت رو با دو حرکت محاسبه کن

7 ماه پیش
یکی از نکاتی که قبل از خرید لمینت باید به آن توجه ویژه ای داشت محاسبه مقدار لمینت مورد نیاز است. کاری که علی رغم سادگی از اهمیت بالایی برخوردار است.

راهنمای خرید لمینت

7 ماه پیش
لمینت ها، با دوام و ماندگاری بالا و قیمتی بسیار مناسب مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارند. اگر شما نیز به دنبال خرید لمینت هستید با ما همراه باشید تا تمام آنچه در مورد لمینت ها باید بدانید را در اختیار شما قرار دهیم.

نصب کف پوش های لمینت

7 ماه پیش
با توجه به سهولت نصب کف پوش های لمینت، بسیاری از خریداران مایل به نصب کف پوش های خانه خود هستند. در این مقاله سعی داریم تا شما را با نکاتی که در هنگام نصب باید به آن ها توجه کنید آشنا کنیم.

نگهداری کف پوش های لمینت

7 ماه پیش
نگهداری صحیح از یک محصول می تواند علاوه بر بالا بردن عمر آن میزان رضایت مصرف کننده را نیز بالا ببرد. در این مقاله سعی داریم تا شما را با نحوه صحیح تمیز کردن و نگداری از کف پوش های لمینت اشنا کنیم.

فهرست

تنظیمات