شرایط و ضوابط استفاده

شرایط بازگشت کالا

فروشگاه آل دکور همواره رضایت و آسودگی خاطر مشتریان را هدف اصلی خود قرار داده است. به این منظور بازگشت رایگان کالا تا 7 روز (طبق بند ۱) بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. هدف اصلی فروشگاه آل دکور ارسال کالاهای سالم در کمترین زمان ممکن بر اساس نیاز مشتری است. بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

بند ۱) استفاده از 7روز مهلت بازگشت کالا

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت رایگان کالا به مدت 7روز پس از دریافت کالا امکان پذیر است. رعایت شرایط زیر به منظور استفاده از شرایط بازگشت 7روزه الزامی است:

  • استفاده نکردن از اجناس
  • باز نشدن پلمپ اجناس
  • مخدوش نشدن بسته بندی 
  • مخدوش نشدن بارکد 
  • بند ۲) مغایرت در ارسال کالای خریداری شده

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را به اطلاع واحد بازگشت فروشگاه آل دکور رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه این فروشگاه نخواهد بود.

بند ۳) کالای دارای آسیب فیزیکی

در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی اجناس و یا در بسته بندی لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا ایراد و آسیب را به اطلاع واحد بازگشت ابزارمارت رسانده و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه فروشگاه آل دکور نخواهد بود.

بند ۴) کالاهایی که بصورت سفارشی ساخته می شود 

کالا هایی که بصورت فوق ساخته شود فقط در صورتی که مشکل فنی داشته باشد پس گرفته می شود

قوانین سایت بروزرسانی می گردد و تغییر پیدا می کند.

*نکات مهم در بازگشت کالا *

1) جهت اعلام مشکل در کالای دریافتی (بندهای ۱-۴) و نیاز به بازگشت کالا لازم است قبل از بازگرداندن کالا، از طریق تلفن (02177628551)، سیستم پاسخگویی آنلاین سایت (چت) و یا ایمیل info@alldecor.ir اقدام گردد.

2) هزینه کالای بازگشتی در صورت تایید بازگشت، به عهده این فروشگاه خواهد بود.

3) پس از بررسی و تایید بازگشت کالا توسط واحد بازگشت کالا آل دکور، حداکثر تا دو روز کاری نسبت به تعویض کالا و یا پرداخت هزینه سفارش به انتخاب مشتری اقدام می‌گردد.

4) پس از بررسی کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر ( بندهای ۱-۴) تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود و در صورت امتناع مشتری از پذیرش کالا، کالا به مدت ۳۰ روز به صورت امانت نزد ما باقی می‌ماند و پس از این مدت ما هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.

5) در صورت عدم تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان فروشگاه آل دکور، هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود و کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.

6) چنانچه کالای خریداری شده دارای هدیه و اقلام همراه باشد لازم است که به همراه کالای بازگشتی هدیه کالا و اقلام همراه نیز بازگشت داده شود.

فهرست

تنظیمات