برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

همه چیز در مورد کاور های رادیاتور یا رو شوفاژی

نوشته شده در تاریخ3 ماه پیش

رادیاتور های خانگی بسیار کاربردی هستند و فضای خانه را به خوبی گرم می کنند ولی ظاهر زیبایی ندارند و همچنین رادیاتور ها به دلیلی باله هایی که روی آن هست ، گرد و غبار را روی خود جمع می کند و به دلیل اینکه حرارت آن زیاد است و سطح مناسبی برای قرار دادن اجسام ندارد در نتیجه وسیله های تزئینی نمیتوان روی آن قرار داد. روکش رادیاتور یا همان کاور رادیاتور راه حل بسیاری از این مشکلات است.

قسمت بالای این کاور رادیاتور خنک است و به شما امکان می دهد تا موارد انتخابی را روی آن قرار دهید.

1- کاور رادیاتور چوبی

کاور رادیاتور چوبی

برای کاور کردن رادیاتور خود می توانید از چوب های پالت استفاده کنید . هزینه ی این چوب ها بسیار کم است . از این چوب ها می توانید برای کارهای تزئینی دیگر نیز استفاده کنید . فقط موقع خرید دقت کنید که از این پالت برای حمل مواد شیمیایی استفاده نشده باشد و روی آن لکه از مواد شیمیایی نباشد چوب پاک کردن این لکه ها از چوب بسیار کار سختی است و موقع استفاده ، حرارتی که رادیاتور ایجاد می کند باعث گرم شدن ، ایجاد بو میکند.

2- کاور رادیاتور پارچه ای

برخی از مردم برای پوشاندن رادیاتور از پارچه های سرمه دوز شده استفاده می کنند و یا توری های تزئینی استفاده می کنند . این روش در گذشته کاربرد فراوان داشت ، دلیل آن این است که موارد انتخابی در قدیم کم بود.

3- کاور رادیاتور mdf تولید توسط ما 

این کاور ها توسط گروه ما طراحی و تولید شده است و تنوع خوبی از رنگ و مدل دارد . در ادامه می توانید مدل ها و همچنین اطلاعات خوبی در مورد این محصول به دست بیاورید.

کاور رادیاتور چیست؟

کاور های رادیاتور محصولاتی هستند که جلوی شوفاژ ها و رادیاتور های گرمایشی نصب شده و کاربرد های متعددی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

ابعاد کاور رادیاتور؟

کاور های رادیاتور در اندازه های 90 -110- 140 عرض و ارتفاع 80 سانتی متر طراحی شده اند . اما شما با هر اندازه ای می توانید کاور رادیاتور خودتان را سفارش دهید.

آیا استفاده از کاور های رادیاتور خطری ندارد؟

بسیاری از افراد در زمان خرید کاور های رادیاتور نگران خطراتی نظیر آتش سوزی هستند که ممکن است بعد از نصب کاور های رادیاتور به وجود آید. دمای شوفاژ های گرمایشی در بیشترین حالت به  108 درجه سانتی گراد می رسد. این عدد یعنی شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی حتی حوله یا لباس های خود را نیز روی شوفاژ ها خشک کنید. بنابر این هیچگونه خطری از این بابت وجود نخواهد داشت. 

آیا استفاده از کاور های رادیاتور موجب هدر رفت انرژی یا کم شدن گرما دهی شوفاژ می شود؟

یکی دیگر از سوالاتی که ممکن است برای شخص پیش بیاید این است که آیا در صورت استفاده از کاور های رادیاتور گرما دهی شوفاژ کم خواهد شد؟ در ابتدا باید مسئله ای را بیان کنیم. همانطور که می دانید هوای گرم بر خلاف هوای سرد سبک بوده و به سمت بالا حرکت می کند. به همین دلیل است که وسایل گرمایشی بیشتر روی زمین و وسایل سرمایشی در قسمت بالا یا سقف بنا نصب می شوند. اتفاقی که برای هوای گرم تولید شده توسط رادیاتور می افتد به شکل زیر است.

همانطور که در شکل بالا ملاحظه می کنید بیشتر گرمای تولید شده ی شوفاژ به سمت بالا و سقف بنا حرکت می کند و قسمت کمی از آن به جلو هدایت می شود. در این تصویر گرما به صورت یک چرخه در فضا به حرکت در می آید که قسمت اندکی از آن بصورت موثر است. برای حل این مشکل کاور های قسمت جلوی کاور رادیاتور باز است.

رنگ بندی ؟

 رنگ سفید - رنگ ماهگونی - رنگ قهوه ای روشن - قهوه ای تیره - رنگ ونگه 

کاور رادیاتور

رو شوفاژی

ابعاد ؟

در اندازه های 90 و 110 و 140 سانتی متر عرض طراحی شده است و ارتفاع آن 80 سانتی متر است . ولی با هر اندازه ای می توانید سفارش دهید فقط 2 روز بیشتر طول می کشد تا ساخته شود

منبت ها برای چیست ؟

برای زیبایی بیشتر می توانید سرستون هایی سفارش دهید تا روی کاور های رادیاتور قرار بگیرد همانند تصاویر زیر:

کاور رادیاتور

رو شوفاژی

برای بازدید از این محصول و خرید آن روی این متن کلیک کنید.

ارسال نظر
پاسخ دهید
لطفا برای ارسال نظر وارد شوید.

فهرست

تنظیمات