برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

خدمات

خدمات ما در زمینه نرده و پله چوبی به دسته های زیر تقسیم می شود.

1-خدمات نصب:

        الف - نرده صاف: 

          اگر ما وظیفه ی تحویل آن را عهده دار شویم برای هر متر از شما مبلغ 120 هزار تومان می گیریم ولی می توانیم نصاب را به شما معرفی کنیم و نصاب متری 100 هزار تومان می گیرد.

        ب- نرده گرد 

          اگر ما وظیفه ی تحویل آن را عهده دار شویم برای هر متر از شما مبلغ 200 هزار تومان می گیریم ولی می توانیم نصاب را به شما معرفی کنیم و نصاب متری 180 هزار تومان می گیرد                ولی به شما پیشنهاد می کنیم برای نرده گرد ، کار را به ما بسپارید و دلیل آن این است که شما اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید.

        پ - پله صاف

         اگر شما اسکلت پله را دارید با تماس با ما و ارسال عکس می توانید قیمت  حدودی از کار خود به دست بیاورید . 02177628551

         اگر اسکلتی ندارید به شما تبریک می گویم ، چون می توانید از پله های تمام چوب استفاده بکنید و سرعت کار خود را بالا ببرید و همچنین زیبایی کار شما دو چندان می شود . پله های تمام چوب           توسط تیم ما طراحی می شود و به هیچ وجه سرگیر نمی شود و همچنین شیب پله به صورت استاندارد ساخته می شود.

        ت - پله گرد

        با توجه به تجربه ی چند ساله ی ما در این زمینه ، شما نیاز به طراحی قبل از اجرای پله ی خود را ندارید و با فرستادن عکس از پله ی خود ، ما شبیه ترین کار به اسکلت شما را که انجام داده            ایم ارسال می کنیم و با توجه به اندازه های شما ، قیمت حدودی داده می شود و با تایید شما ، اقدام به اندازه گیری و اجرا می کنیم.

2:خدمات رنگ:

      بعد از نصب  شما می توانید خدمات رنگ خود را به ما بسپارید .

      رنگ نرده به ازای هر متر 120 هزار تومان است.

-------------------------------------------------------------------

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. 02177628551

09127980592

ادامه مطلب

فهرست

تنظیمات